Бізнес-кейс Manageable: Формалізація процесів рекрутингу та роботи з клієнтами Indigo – Tech Recruiters

На початку  2019 року Manageable розпочала співпрацю з професіоналами в сфері ІТ-рекрутингу Indigo – Tech Recruiters. Компанія входить в трійку рекрутинг-експертів за результатами опитування HR-IT співтовариства України.

Тривалість проекту: 3 місяці.

Ціль замовника: формалізувати бізнес-процеси рекрутингу та роботи з клієнтами в компанії від моменту підписання договору з клієнтом до закриття вакансії та успішного проходження кандидатом випробувального терміну. Виявити “вузькі місця” де компанія може бути більш ефективною і надавати кращий сервіс клієнтам збільшуючи показник повторних продажів.

Кількість опрацьованих процесів: 5 процесів, які охоплюють весь ланцюг взаємодії.


Результати: 
  • – 5 описаних процесів (до рівня конкретного виконавця);
  • – 35 шаблонів документів визначених в рамках процесів ( з них половина була в компанії, а половину ми визначили як нові і необхідні для роботи);
  • – 35 годин роботи над проектом;
  • – 20 пропозицій змін в існуючі процеси;
  • – деталізацізували ролі учасників, послідовності та логіки взаємодії, шаблонів документів, які  використовуються в процесах;
  • – впровадили ряд шаблонів для пришвидшення процесів;
  • – визначили чіткі терміни виконання для ключових подій;
  • – зафіксували що і в яку систему вносимо в частині інформації, шаблонів, взаємодії і т.д
  • – деталізували точки дотику з клієнтами, щоб надавати найкращий сервіс і перевищувати їх очікування.

Оцінка від Indigo – Tech Recruiters:

CEO Indigo Tech Recruiters Катерина Осадчук

Результати подібних проектів стають більш зрозумілими після доопрацювання всіх деталей.

Вже зараз розуміємо що опис процесів дозволяє оптимізувати їх та створити зрозумілі правила гри для всіх учасників. Що, зрештою, істотно впливає на рівень сервісу, який отримують наші клієнти.  Адже наявність описаного процесу, шаблонів й інструментів дозволяє заощадити час, поліпшити взаємодію всіх стейкхолдерів і підвищити якість роботи.

Вдячні команді Manageable та Наталії Заверусі за допомогу у вирішенні цього завдання. А вже з осені сподіваємось почати роботу над описом процесу продажів.


Оцінка від Manageable:

Варто зауважити, що компанія  Indigo – Tech Recruiters складається з кількох команд (Київ та регіони), які не мають офісу й вірять в гнучкі графіки. Всі разом збираються лише кілька разів на рік для стратегічних сесій та брейн-стормів. Саме тому формалізація та оптимізація процесів є важливим питанням в контексті життєздатності бізнесу.

На етапі залучення консультантів Manageable значна частина діяльності  Indigo – Tech Recruiters була налагоджена і систематизована, що вказує на високі стандарти роботи.  Весь проект виконувався дистанційно. З моменту першої зустрічі і до фінальних домовленостей пройшло не більше місяця (всього 2 зустрічі). Подібний підхід клієнта свідчить про зрілий погляд на бізнес і розуміння потенційних результатів від систематизації процесів.

Команда позитивно сприйняла рух до системності, адже формалізація та оптимізація процесів допоможе кожному працівникові досягати ще більших результатів і, відповідно до системи мотивації компанії, отримувати більшу винагороду.  

Фахівці Manageable впевнено рекомендують Indigo – Tech Recruiters в якості роботодавця та рекрутингового агентства, які чітко прописують методологію роботи, забезпечують можливість кар’єрного росту та мають прозору систему оплати праці й додаткової мотивації.

 

Коментар
admin
Share
This