Наталія Заверуха провела тренінг з бізнес-процесів для видавців та письменників в рамках V. Конгресу «Література в Дії»

Наталія Заверуха провела тренінг з бізнес-процесів для видавців та письменників у рамках п'ятого конгресу «Література в Дії».

Попри існуючі стереотипи, команда Manageable впевнена, що оптимізація бізнес-процесів може стати запорукою успіху креативних індустрій. 

Саме цю ідею Natalia Zaverukha намагалась донести 40 учасникам воркшопу з бізнес-процесів, який відбувся в рамках  V. Конгрес «Література в Дії» | Київ

Більшість слухачів відмітили, що мало замислювались над таким інструментом, як візуалізація бізнес-процесів. Вони звикли працювати в режимі творчого хаосу, а часу на його впорядкуванняніколи не вистачає.

Наталії вдалося зробити недільний вечір творчих людей максимально продуктивним та цікавим. Принаймні, саме такі відгуки учасники воркшопу залишили на нашій сторінці в Facebook. 

Чотири годин представники видавництв та бібліотек, організатори фестивалів та митці зі всієї України вчилися працювати з бізнес-процесами. Впевнені, що інсайди та практичні поради щодо систематизації бізнесу вони вдало застосують у власних командах. 

Команада Manageable вдячна за можливість долучитись до спільноти, яка здійснює неймовірний вплив на культурне середовище країни. Сподіваємось, що наші поради допоможуть кожному з вас стати на одну сходинку ближче до системності.

Коментар
admin
Share
This