У сучасному світі компанії щодня стикаються з рядом можливостей і викликів. Потрібно рухатись в ногу зі змінами, зберігаючи одночасно стабільну та дієву бізнес-структуру. Акцентуючи на поточних цілях, власники й керівники бізнесу рідко мають можливість ґрунтовно дослідити стан власних бізнес-процесів. Проте відсутність таких знань може негативно вплинути на функціонування бізнесу в цілому. Саме з метою допомогти бізнесу оцінити та покращити бізнес-процеси ми створили компанію Manageable.

Наша місія — зробити системність частиною культури компаній. Наразі агенція опису та оптимізації Manageable – це команда фахівців, які мають значний досвід роботи в різних бізнесах та в різних проектах, а також аналітиків бізнес-процесів, які можуть візуалізувати та зафіксувати процеси для подальшого системного використання.

Через візуалізацію бізнес-процесів ми не тільки фіксуємо їх поточний стан, але й аналізуємо шляхи покращення кожного процесу і відповідність його показників завданням компанії. Наша команда надає унікальні крос-галузеві пропозиції з урахуванням специфіки вашого бізнесу та власного досвіду оптимізації процесів у різних сферах.

Нас надихають думки Демінга, який казав: “Якщо ви не можете описати те, що ви робите, як процес, ви не знаєте, що ви робите”. Дуже часто працівники компаній виконують роботу автоматично або відповідно до своїх власних суб’єктивних уявлень про цей процес і його результати. Ми ж допомагаємо створити систематизовану базу знань і перевести виконання роботи в зрозумілий продуманий формат.

“Якість — це колективна відповідальність,” – це ще одна теза Демінга, яку ми використовуємо, як фундаментальну тезу своєї діяльності.

Компанія — це система процесів, де кожна складова по-своєму важлива й відіграє свою унікальну роль. Наша команда вважає, що кожен процес повинен мати свого власника, проте якщо ваші працівники не бачать ланцюжка – цінності для клієнтів і власну роль  в ньому, то їхнє володіння процесом не несе бажаних результатів для бізнесу загалом.

Кожен власник процесу може добре працювати як окрема складова, але загальний результат не задовольняє ні клієнта, ні власника бізнесу.

Якщо ви помітили подібні проблеми всередині власної команди або прагнете підвищити рівень ефективності процесів,  ми готові допомогти вам реалізувати задумане.

Оскільки ключовими гравцями в нашій роботі є аналітики бізнес процесів, ми ретельно обираємо особистого консультанта, який  формалізуватиме саме ваші процеси та запропонує модель їх оптимізації. Він сформує план поступових змін вашого бізнесу, відповідно до вказаної вами стратегії. На старті кожного проекту ваш консультант аналізує запит клієнта, сферу бізнесу і процеси, які необхідно покращувати.

Далі відбувається формування пропозиції клієнту по команді, яка буде реалізовувати даний проект. Це можуть бути експерти саме з вашого ринку для ретельного пропрацювання ваших процесів або фахівці з інших секторів, які нададуть незалежний погляд і цікаві ідеї щодо змін.

Цей підхід дозволяє нам поглянути на ваші процеси з різних сторін й оптимізувати їх відповідно до  визначальних трендів. Крім того, робота на перетині різних сфер дає цікавий результат і можливість отримати абсолютно нові ідеї для реалізації вашої стратегії.

Наша  команда  здійснює налагодження бізнес-процесів на всіх рівнях діяльності компанії від створення взаємозв’язку між стратегією та операційною діяльністю й до побудови ефективної системи процесів з деталізацією до рівня конкретного виконавця.

Ми розуміємо, що неможливо самостійно врахувати найдрібнішу деталь кожного бізнесу, тому маємо широке коло експертів із суміжних галузей. Вони готові долучитися до аналізу, оцінки та побудови ефективного алгоритму функціонування ваших бізнес-процесів, що в свою чергу позитивно впливає на кінцевий результат.

Рада знайомству! Я Наталія Заверуха — засновниця агенції з опису  та оптимізації бізнес-процесів Manageable. Моя ціль — допомогти бізнесу ставати більш прозорим і робити системність частиною культури компанії.

З 2008 року я працюю в  сфері ІТ й автоматизації на різних ролях від керівника проектів, бізнес аналітика до директора з якості та керуючого партнера. За цей час, я побачила, що автоматизація хаосу не дає нічого іншого ніж автоматизований хаос.

Більш як десять років роботи дали мені розуміння, що для ефективної автоматизації компанії недостатньо написати технічне завдання, її процеси також мають бути готовими до майбутніх змін. Саме власний досвід мотивував мене перейти з ІТ-сектору  в консалтинг і допомагати компаніям описувати та оптимізувати їх процеси.

Зрозумілий підхід до реалізації проектів та досвід — це дві ключові переваги, які виокремлюють Manageable на ринку.   Робота з процесами в різних сферах від фінансового сектору до агро, від державних компаній до холдингів, від музеїв до юридичного бізнесу, дає нам можливість дивитися на процес клієнта з більше ніж 40 різних точок зору. Крім того, я завжди залучаю до реалізації проектів виключно тих професіоналів і компанії, з якими знайома особисто й чиї цінності розділяю.