Щоб не заблукати у великій кількості різноманітних технологічних пропозицій, команда MANAGEАBLE знайде індивідуальне рішення особисто для вашого бізнесу. Ми можемо використати як одну систему, так і об’єднати кілька систем з різними модулями, якщо цього вимагають обставини. Тендер на вибір системи автоматизації та підрядника ми завжди проводимо разом з клієнтом.

Довіривши вибір системи автоматизації нашій команді, ви отримаєте якісне рішення за розумну ціну. Крім того, наш багаторічний досвід впровадження автоматизації дозволяє залучити для оцінки кожної пропозиції провідних експертів ринку.

ЩО ЦЕ ТАКЕ

Сучасний ринок має багато різних рівнів та систем – від фінансової сфери та електронного документообігу й до управління персоналом та керування проектами й роботою з клієнтами. Завдяки цим автоматизованим системам можна пришвидшити та спростити процеси у будь-якій компанії та організації, щоб різноманітні рутинні завдання виконувалися за мінімального людського впливу.

У процесі підбору системи автоматизації наша команда зважає на результати аудиту та опису, що дозволяє обрати максимально вдале рішення для вашого унікального випадку. Ми завжди використовуємо креативний підхід й можемо об’єднати кілька систем задля створення єдиного механізму автоматизації.

ВИБІР СИСТЕМИ АВТОМАТИЗАЦІЇ  ПОТРІБЕН, ЯКЩО ВИ:

 • маєте описані бізнес-процеси, але не знаєте куди рухатись далі;
 • розробили план оптимізації діяльності компанії, але постає питання подальшого контролю виконання описаних процесів;
 • хочете оперативно отримувати інформацію для прийняття керівних рішень та мінімізувати рутину;
 • не хочете витрачати час на пошук автоматизованих систем, але готові працювати з експертом, що підкаже всі плюси й мінуси кожного рішення і ризики таких проектів.

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ РОБОТА

 1. Після опису та запуску оптимізованих процесів в експлуатацію, експерт допомагає сформувати завдання для автоматизації: розробити критерії вибору, рамки проекту й знайти системи, що можуть допомогти автоматизувати ваш бізнес.
 2. Разом з провідними працівниками компанії, експерт MANAGEАBLE зустрічається з підрядниками, допомагає ставити технологічно правильні питання щодо впровадження проекту автоматизації.
 3. У підсумку ви отримуєте максимально повну інформацію для вибору як платформи, так і підрядника.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ:

 • попереднє технічне завдання на автоматизацію;
 • проведення зустрічей як з вендорами (виробниками систем), так і з командами впровадження та супроводу до підписання контракту з підрядником;
 • рекомендації щодо систем, що можуть автоматизувати обрані процеси;
 • розуміння рамок проекту;
 • вибір тієї системи, що може автоматизувати ваші бізнес-завдання на основі наявних процесів, а не маркетингових презентацій і рейтингів;
 • економія бюджету, адже експерт може об’єктивно оцінити необхідні ресурси на реалізацію, з урахуванням детального технічного завдання.