У 2019 році на нас чекає 11 державних вихідних. З урахуванням перенесень та рекомендованих відпрацювань, незаплановані вихідні можуть тривати до 5 днів.

Команда Manageable сформувала кілька порад про те, як підготуватись до затяжних вікендів без шкоди для бізнесу.

Плануйте заздалегідь. 

 Найбільш очевидна, але й найбільш дієва порада. Список державних та релігійних свят в Україні майже не змінюється. Тому, ви можете чітко прописати всі процеси й мінімізувати вплив свят на вашу діяльність.

Відпустки під контролем.  

Довгі вікенди є одним з найбажаніших періодів для відпусток. Детальний опис процесів дасть розуміння хто з працівників може продовжити відпочинок, а кому варто перенести відпустку на інший період. Крім того, опис процесів стане першим кроком до потенційної оптимізації й вивільнення часу працівників в майбутньому.

Проаналізуйте попит.

Зокрема на ваші послуги та продукцію за аналогічний період минулого року, щоб розрахувати яка кількість людей необхідна в офісі. Не забудьте погодити отримані дані з маркетологами аби впевнитися, що немає додаткових активностей, які вплинуть на ріст попиту.

Відпочинок для власника та керівника.  

Часто вихідні керівника перетворюються на постійні телефонні переговори. Хочете по-справжньому відпочити? Спробуйте сформулювати перелік питань, які працівники можуть вирішувати самостійно. Наприклад, закупівлі до 5000 грн можуть не погоджуватися з керівником, якщо підрядник зі списку акредитованих компаній.

Інформування клієнтів.  

Якщо у зв’язку з вихідними ви змінюєте графік роботи, обов’язково повідомте про це клієнтів у всіх наявних каналах комунікації.

Ми в Manageable впевнені, коли бізнес-процеси описані та оптимізовані, то ні свята, ні звільненя ключових працівників не виб’ють вас з колії. Хочете зробити ваш бізнес більш стабільним та керованим, напишіть нам. 

 

 

Коментар
admin
Share
This