Жінки, інновації та бізнес-моделі: Наталія Заверуха про участь в програмі She Exports

Команда Manageble активно працює над популяризацією ідей сталого розвитку, зокрема й в питаннях розширення прав та можливостей жінок.

Про участь

Ми консультуємо жіночі бізнеси в Україні й постійно шукаємо нові можливості для власного навчання та розвитку в даній сфері.

Цього року засновниця Manageable Наталія Заверуха стала учасницею унікального тренінгового курсу зі створення бізнес-моделі з урахуванням принципів інноваційного підприємництва та Цілей сталого розвитку ООН від програми She Exports.

Організатори навчання зробили все щоб врахувати потреби жінок в бізнесі. На учасниць очікував інтерактивний формат та робота в групах, комфортні умови для мам з немовлятами (у нас їх двоє), кейтеринг за принципами “зеленого офісу” та інноваційна атмосфера від команди Microsoft Ukraine.

“Для мене участь у подібній програмі – це, перш за все, можливість виділити час та подумати саме про свій бізнес. Поновити бізнес-модель й розглянути бізнес, як систему. Робити це в супроводі досвідчених тренерів одне задоволення”, – розповідає Наталія.

Робота в групах з двадцятьма жінками, що прагнуть розвитку своїх бізнесів і нових ринків – це не менш важливий аспект навчання, запевняє Наталія. Можна одразу проговорювати власні ідеї з цікавою аудиторією та отримувати фаховий зворотній зв’язок щодо їх перспектив та життєздатності.

“Оцінка експортного потенціалу та побудова плану виходу на нові ринки – це колосальний крок вперед для будь-якого бізнесу. Особливо для жіночих бізнесів в Україні. Адже ти розумієш, що не просто розпочала власну справу, а й вийшла на той рівень діяльності, коли твої товари чи послуги є конкурентоспроможними на міжнародній арені”, – пояснює засновниця Manageable.

Попереду в учасниць навчання чимало цікавого. Аналіз та трансформація власної бізнес-моделі. Робота в групах та презентація спільного проекту.

Про програму

Програму She Exports було створено у 2017 році Офісом з просування експорту  як платформу для підтримки жінок-підприємниць з метою розвитку підприємництва та міжнародної торгівлі, сприяючи зростанню експортного потенціалу України.

Діяльність в рамках програми She Exports відбувається за сприяння технічної допомоги уряду Канади, зокрема проектів The Expert Deployment for Governance and Economic Growth (EDGE) та Canada-Ukraine Trade and Investment Support project – CUTIS.

Коментар
admin
Share
This