Агенція Manageable провела тренінг для стартапів 1991 Open Data Incubator

5 червня агенція з опису та налаштування бізнес-процесів Manageable провела тренінг з основ побудови бізнес-процесів для 13 стартапів, які проходять наразі інкубаційну програму в 1991 Open Data Incubator.

Вже кілька років поспіль Manageable проводить навчання для стартапів, які на конкурсній основі відбирає 1991 Open Data Incubator для проходження інкубаційної програми. Для побудови успішних бізнес-моделей вони потребують знань про ефективну роботу з бізнес-процесами, розуміння їхніх цілей та архітектури, логіку побудови тощо. 

На тренінгу учасники вивчали наступні питання: 
▪ процеси і процесний підхід;
▪ місце процесів в системному бізнесі;
▪ зрілість та ієрархія бізнес-процесів;
▪ методи опису бізнес-процесів;
▪ як ідентифікувати та описати бізнес-процеси на верхньому рівні: практичне завдання.

Своїми враженнями від тренінгу поділились його учасники.

«Автоматизація та оптимізація бізнес-процесів — непроста тема, яка потребує максимальної концентрації уваги команди та її бажання працювати в цьому напрямку. Проте Наталія так подає матеріал, що всі побоювання зникають і натомість з’являється впевненість в успіху», розповідає Оксана Шипилова, учасниця тренінгу.

Сергій Сарайчиков, учасник тренінгу: «В рамках інкубації 1991 я отримав неоціненні знання про бізнес-процеси та дізнався багато чого нового. Не дивлячись на те, що ми були досить обмежені в часі, нам вдалось взяти участь і в практичній частині — в описі бізнес-процесу, що було для мене важливим».

Коментар
admin
Share
This