Наталія Заверуха провела тренінг з бізнес-процесів для харківських підприємців

4 липня, на запрошення Харківської ТПП, Наталія Заверуха провела тренінг з систематизації бізнес-процесів для харківаських підприємців та керівників.

4 липня, на запрошення Харківської торгово-промислової палати, СЕО Managaeble, Наталія Заверуха провела тренінг з опису та оптимізації бізнес-процесів для харківаських підприємців та керівників.

Під час тренінгу Наталія розповіла учасникам про ключові поняття та чітко пояснила ключові напрямки роботи з процесами. Зокрема:

1. Що таке бізнес-процеси і для чого їх описувати?
2. Ієрархія бізнес-процесів та основні атрибути.
3. Декомпозиція процесів до рівня конкретного виконавця.
4. Власники процесів та розрахунок показників ефективності.

Кожен блок супроводжувався розбором практичних кейсів, що допомогло учасникам навчитись бачити основні та обслуговуючі бізнес-процеси, та розрізняти їх, а також, почати оптимізувати бізнес-процеси у своїй компанії.

“Вдячна Natalia Zaverukha за проведений тренінг з оптимізації бізнес-процесів. Адже ці знання допоможуть нам структурувати наявні бізнес-процеси. Відокремити основні процеси від допоміжних та, завдяки визначенню пріоритетів, підвищити ефективність роботи в компанії в цілому”, – пише нам Inna Kautnaya, учасниця тренінгу та віце-президент Харківської товгово-промислової палати .

Ми, у свою чергу, дякуємо пані Інні та її команді за запрошення та дуже плідну співпрацю. Кожному учаснику бажаємо системного росту та розвитку власної справи. 

Якщо ви втомились чекати на окремий тренінг, замовте навчання для своєї команди вже сьогодні. Більше деталей про програму заходу за посиланням: https://bit.ly/2LKprFk

Коментар
admin
Share
This