Агенція Manageable провела online-тренінг для підприємців з 9 міст України

28-29 квітня агенція Manageable провела online-тренінг «Бізнес-процеси: від формалізації до оптимізації». Його учасниками стали підприємці з Києва, Полтави, Дніпра, Сум, Прилук, Івано-Франківська, Харкова, Чернігова та Вінниці.

В перший день тренінгу учасники разом із CEO агенції Manageable Наталею Заверухою розглянули питання визначення показників ефективності, візуалізацію основних бізнес-процесів, методи збору інформації, опису та управління бізнес-процесами тощо. Другого дня учасники зосередились на практичних завданнях: 

▪ працювали над декомпозицією процесів до рівня конкретного виконавця,
▪ описували цикл управління бізнес-процесами, 
▪ опрацьовували кількісні показники для оцінки впровадження процесного підходу та реінжинірингу,
▪ проектували зміни в організації для оптимізації бізнес-процесів.

Організатором заходу є Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м. Суми. Тренінг відбувся за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

Ольга Лесик, учасниця тренінгу, зазначає: «Мені пощастило пройти дводенний онлайн-тренінг, який провела Наталія Заверуха, дуже дякую! Отримала якісну базу знань для опису бізнес-процесів. Рекомендую!»

«За нашими спостереженнями та відгуками учасників, даний захід був якісним за змістом та новаторським за формою, а також передбачав цілий ряд корисних практичних завдань. Це був дійсно успішний та корисний тренінг!» , — розповідає Тарас Шевченко, учасник тренінгу. 

Коментар
admin
Share
This