Manageable та ZDRAVO розпочинають співпрацю!

Агенція з опису та налаштування бізнес-процесів Manageable та компанія ZDRAVO працюватимуть над оптимізацією бізнес-процесів.

ZDRAVO компанія з багаторічним досвідом роботи в ексклюзивному супроводі медичного обладнання на території України. Компанія робить акцент не просто на оснащенні медичних установ, а на сервісному супроводі, навчанні та консультації на будь-якій ділянці роботи.

«Наша компанія зараз знаходиться на тому етапі еволюційного розвитку, коли для досягнення нових вершин потрібно налаштувати бізнес-процеси та зробити їх зрозумілими кожному члену команди. Ми вирішили залучитись партнерством з Manageable, бо агенція має відповідний досвід та експертизу, її вирізняють індивідуальний підхід в роботі та гарна репутація.» — коментує Лось Людмила, ССО  компанії ZDRAVO.

Особливістю проєкту є те, що до нього залучені представники компанії в різних регіонах України. Це дає можливість зрозуміти відмінності та ключові складові успіху і в центральному офісі, і в регіонах. 

Наталія Заверуха, засновниця та CEO агенції Manageable, зазначає: «Ми дуже раді співпраці з компанією ZDRAVO! Це допоможе нам поглибити експертизу в фармацевтичному сегменті. Не менш важливим є і те, що нам довірили налаштування бізнес-процесів в компанії, яка має багаторічний досвід, великий портфель клієнтів та дійсно робить якісну медицину ближчою в Україні. Надзвичайно приємно, що старт проєкту припав на карантин ми дуже цінуємо замовників, які готові запускати проєкти по систематизації бізнесу в турбулентні часи.»

Своїми очікуваннями від співпраці з нами також поділилася фінансова директорка ZDRAVO, Олена Столяр:

«Ми завжди відкриті до сучасних тенденцій розвитку та їх інтеграцій, нових підходів та рішень. Це допомагає розвитку компанії, розширює її можливості та створює нові перспективи.   Впевнені, що в спільній  роботі з Manageable ми  отримаємо описані бізнес процеси, як  ще один інструмент на шляху до розвитку та автоматизації бізнесу.»

Коментар
admin
Share
This