Агенція Manageable розпочинає співпрацю з IT-компанією ELEKS

ELEKS та Manageable працюватимуть над описом та оптимізацією бізнес-процесів компанії. 

Своїми очікуваннями від співпраці з нами поділились Сапегіна Христина, Business Process Manager, та Гарасим Юрій, CIO компанії ELEKS:

Сучасні компанії змушені постійно адаптуватись та трансформувати свою діяльність. Це завжди пов’язано з переглядом та оптимізацією бізнес-процесів під конкретні цілі бізнесу. Ми очікуємо від співпраці з Manageable продуктивного опрацювання наших бізнес-процесів з точки зору їхньої оптимізації. Для нас важливо залучати справжніх експертів у сфері оптимізації бізнес-процесів, які знаються як на кращих, так і на найгірших практиках, а ще на фасилітації та челенджі підходів. Ми вирішили звернутися до Manageable тому, що агенція є однією з небагатьох у цій сфері, а ще має гарну репутацію. Нам імпонує, що Наталя щиро ділиться знаннями з сommunity і тим самим збільшує довіру до себе і до агенції.

ELEKS — одна з найбільших IT-компаній України, партнер Microsoft та IBM, розробник програмного забезпечення для клієнтів з усього світу. Команда компанії має офіси у Львові, Києві, Тернополі, Івано-Франківську та налічує більше 1500 співробітників. Компанія входить до рейтингу TОР 100 Global Outsourcing та допомагає своїм клієнтам впроваджувати цифрові технології, надаючи послуги з розробки програмного забезпечення та консалтингу. ELEKS завоювала довіру компаній зі списку Fortune 500 через те, що вона постачає своїм клієнтам high-tech інновації та надійні рішення протягом більше ніж 29 років.

Коментар
admin
Share
This