Наталія Заверуха провела корпоративний тренінг для харківської команди TECO

В серпні Наталія Заверуха провела корпоративний тренінг "Від формалізації до оптимізації: як правильно описати бізнес-процеси" для харківської команди TECO.

В серпні Наталія Заверуха провела корпоративний тренінг “Від формалізації до оптимізації: як правильно описати бізнес-процеси” для харківської команди TECO.

ТЕCО – розробник і виробник корпусів для комунікаційного устаткування і кабельних систем, а також комплексних рішень для IT-інфраструктури, систем мікроклімату і електрораспределенія. Щоб вирішувати комплексні завдання, команда об’єднала широкий асортимент готової продукції та індивідуальний проектний підхід, сильну інженерну базу і високотехнологічне виробництво. Мають понад 100 реалізованих проектів в 15 різних галузях.

“В ході навчання була освоєна методика опису бізнес-процесів. Завдяки декомпозиції бізнес-процесів нам стали зрозумілими вузькі місця у роботі підрозділів компанії, які варто оптимізувати. Результатом навчання є заплановані подальші кроки, які дозволять підвищити ефективність роботи нашої компанії”, – зауважив у своєму відгуку СОО Oleksandr Bogachenko.

Команда Manageable вкотре переконалась, що подібне навчання приносить найбільшу користь для систематизації бізнес-процесів компанії та є хорошою точкою старту для проекту з їх оптимізації.

Коментар
admin
Share
This