Наталія Заверуха провела тренінг з бізнес-процесів для архітекторів та представників будівельного бізнесу

Наталія Заверуха провела тренінг з бізнес-процесів для архітекторів та представників будівельного бізнесу

14 грудня 2019 року команда Manageable провела тренінг для архітекторів та представників будівельного бізнесу. Останній день 3 модуля Навчання на програмі Керівник архітектурних/дизайн проектів DPM1 був присвячений темі «Бізнес-процеси. Формалізація, оптимізація та автоматизація”.

Наталія Заверуха розповіла учасникам про ієрархію бізнес-процесів, формування потоку цінностей, методи опису бізнес-процесів та багато інших важливих моментів. В невеликих групах учасники описували типові продукти та послуги, розписували процеси від початку (або отримання замовлення, або пошуку клієнта) до кінця (коли клієнт отримує свій результат). Далі пропрацьовували проміжний результат, який має завершити один процес і призвести до наступного.


“Цікавим момент полягав у тому, що незалежно від рівня зрілості компанії всі учасники зійшлись на ключових процесах над якими варто працювати в першу чергу: маркетинг, продажі, управління змінами, отримання зворотного зв’язку щодо якості надання послуг та отримання публічних відгуків і формування кейсів”, – ділиться враженнями Наталія Заверуха.

В підсумку учасники змогли детально розробити один процес у форматі блок-схеми та чітко зрозуміли, що робота з бізнес-процесами може стати конкурентною перевагою компанії, допомогти швидше розвиватися та виходити на вищий рівень.


“Із задоволенням взяв участь у тренінгу! Не дивлячись на те, що вже мав досвід роботи в цій сфері – почув багато корисних методик. Особливо круто зайшла групова робота” – підсумував враження від тренінгу директор Центр сопровождения строительства “Арма Херсон” Михайло Жужа.


Дякуємо PRO PM за цікаву та продуктивну співпрацю. Віримо, що кожен з учасників успішно імплементує отримані знання у власній комапнії.

Коментар
admin
Share
This