Pro bono консультація від Manageable для проекту Creative Women Space

Один з ключових напрямів соціальної активності команди Manageable — це допомога жіночим бізнесам в Україні. Ми щомісяця інвестуємо в це час, бо віримо в партнерство та підтримку. Також завдяки професійним консультаціям можна рости швидше і ефективніше. Так, цього року, з допомогою організації Pro Bono Club Ukraine фахівці Manageable надали безкоштовну консультацію проекту Creative Women Space.

Creative Women Space – це перший в Україні жіночий креативний простір, заснований п’ятьма жінками власним коштом. Простір працює за моделлю соціального підприємництва і спрямовує зароблені кошти на проекти розвитку жінок у творчості та бізнесі.

Відгук команди

Ірина Малішевська, креативний простір Creative Women Space

З фахівчинею Наталіею Заверухою нам вдалося проаналізувати етап планування івентної програми, обговорити трудозатратність проведення одного івенту.

Ми отримали поради щодо складання «шляху клієнта» для потенційних спікерів, використання типового контракту з кожним спікером, плану просування івенту. Фахівчиня наголосила, що потрібно прописати чіткий поділ обов’язків усередині команди, розписати посади і закріпити КPI за кожним напрямом роботи.

Після консультації ми склали зведену таблицю подій, які наш простір провів про боно, а також почали впроваджувати ідеї фахівчині щодо промоції івентів. Тепер очікуємо якісного покращення бізнес-процесів: зменшення етапів організації заходів, статистичний аналіз проведених івентів та комплексне планування майбутніх.

Результати консультування фахівчині повністю перевищили очікування. Завдяки фахівчині ми визначили проблемні точки, на які не звертали уваги. А якісний зворотний зв’язок щодо бізнес-процесів дав нам побачити прогалини у використанні ресурсів — часових та людських.

 

Коментар
admin
Share
This