Pro bono консультація з бізнес-процесів для Українського культурного фонду

Команда Manageable провела pro bono консультацію з опису та оптимізації бізнес-процесів для Українського культурного фонду ( УКФ ).

Щомісяця команда Manageable надає кілька годин pro bono консультацій. Надаючи безкоштовні консультації ми шукаємо досить нестандартні запити чи формати співпраці. Працюємо з благодійними фондами, громадськими організаціями та невеликими бізнесами. В цьому році вирішили сконцентруватись на підтримці організацій з масштабними завданнями, так розпочалась наша робота з Українським культурним фондом (УКФ). 

В минулому році ми вже мали досвід співпраці з УКФ в рамках систематизації бізнес-процесів фестивалю Фестивалю “Ту Стань”. Цьогоріч Наталія Заверуха також стала експерткою Фонду в рамках програми “Навчання. Обміни. Резиденції.Дебюти” у секторі “Культурні та креативні індустрії”.

Відгук УКФ

“Українському культурному фонду, як державному інвестору у сферу культури та мистецтва, важливо вміти описувати внутрішні процеси, які відбуваються на рівні управління. Це допомагає якісно та професійно виконувати свої обов’язки команді, яка долучена до створення та реалізації процесів грантової підтримки культурно-мистецьких проектів національного та міжнародного рівнів. Також, описані внутрішні процеси сприяють якісній та змістовній зовнішній комунікації, щоб представники культурної спільноти та громадяни України розуміли, як функціонує Фонд”, – пояснює виконавча директорка УКФ, Юлія Федів.

Під час двох сесій тренінгу з командою керівників та заступників керівників відділів було повноцінно розписано один з основних процесів УКФ – реалізацію конкурсних програм. Крім цього, було визначено інші процеси, які необхідно деталізувати до рівня окремого виконавця. В планах завершити описання процесів, які вже закладені в операційному плані УКФ 2020 до квітня цього року. Далі презентувати їх всій команді Фонду та спільноті.

Відгук Manageable

“Після особистого знайомства з командою я запропонувала свою підтримку і ми запланували наступні кроки. Мені дуже імпонує швидкість реакції та включеність команди. Вірю, що з такими активностями ми допомагаємо ще одній інституції ставати більш системною. Разом з тим транслюємо ідеї системності на цілу галузь. Дякую колегам за довіру й таку можливість” – ділиться враженнями СЕО Manageable, Наталія Заверуха

В результаті нашої співпраці, команда УКФ прагне розробити моделі основних процесів відповідно до чинного операційного плану, що, на їх думку, дасть можливість підвищити ефективність та якість їх виконання.

“Вважаю, що чітко сформовані процеси є актуальними для кожної організації. Такі процеси допомагають співробітникам зрозуміти свою роль, зону відповідальності й результат роботи, який повинен бути досягнутий” – підсумувала директор з операційного розвитку УКФ, Ірина Осадча.

Впевнені, що правильно поставлена ціль та кропітка робота, точно приведе команду до бажаного результату. Ми в цьому радо допоможемо.

Коментар
admin
Share
This