Як систематизувати процеси фестивалю: досвід Manageable

Цієї весни ми отримали запрошення приєднатись до проекту розробки процесів і систематизації Фестивалю “Ту Стань”.
Дана співпраця стала чудовою можливістю і новим викликом для команди Manageable. Адже систематизувати проведення масштабної культурної події з тисячами відвідувачів та десятками локацій насправді не просто.

Проте, ми рухались послідовно і це допомогло впоратись з поставленими задачами. Спочатку наші фахівці відвідали сам фестиваль, поспілкувались з відвідувачами та учасниками, а по закінченню заходу і з самою командою. Крім того, ми стали учасниками стратегічної зустрічі, яку для команди фестивалю проводили фахівців з PPV Knowledge Networks, що дозволило глибше осягнути специфіку процесів.


В підсумку, нашій команді вдалось сформували 120 позицій продуктів фестивалю без яких він не може відбутись чи існувати. Ми систематизували продукти за кількома напрямки та розробили структуру опису кожного з них (починаючи від мети, завершуючи етапами й моделями оцінки результатів).


Наразі у команди “Тустань” є інструкція з проведення фестивалю, яка дозволяє їм:

  • – полегшити роботу команди, бо кожен розуміє за який результат відповідає;
  • – скоротити час на введення в команду нових учасників, адже передбачається створення єдиної бази знань по реалізації фестивалю;
  • – забезпечити сталість фестивалю і покращувати якість продуктів кожного року, адже планується створення фундаменту для реалізації ідей з покращення і побажань як відвідувачів, так і самих учасників.

Робота над стратегією, процесами та безпосередня участь фахівців у фестивалі разом дали чудовий результат. Бо, консультантам важливо не тільки працювати над окремим частинами, а бути в контексті всього, що відбувається. Команда Manageable прагнула створити результат, який буде використовуватись, живу інструкцію, що буде доповнюватись кожного року і модифікувати відповідно до реалій. Впевнені, нам це вдалось якнайкраще.

За період роботи над проектом у фестивалю з’явився постійний виконавчий директор Ігор Рудь, який особливо активно включився в роботу над інструкцією. Дякуємо за таку віддачу.

Бажаємо команді успіхів і будемо раді продовжити співпрацю. До зустрічі на Фестиваль “Ту Стань” 2020. До речі, квитки вже у продажу.

Фестиваль фінансується Український культурний фонд в рамках програми Знакові події для української культури – програма УКФ.

Коментар
admin
Share
This