Наталія Заверуха стала менторкою проєкту “Дівчата STEM” 2019-2020

Наталія Заверуха стала менторкою проєкту "ДівчатаSTEM" 2019-2020

Команда Manageable долучилась до менторської програми “Дівчата STEM” 2019-2020. Наталію Заверуху внесли до списку ТОП-20 надихаючих жінок, які зробили успішну кар’єру в науково-технічній сфері й зовсім скоро вона стане менторкою однієї з дівочих команд в рамках програми. 

20 успішних жінок в STEM-кар’єрі стануть менторками для 20 дівчат віком від 14 до 24 та допоможуть створити міні-проєкти, результати яких будуть представлені у квітні. Програму четвертий рік поспіль реалізовує Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за підтримки компанії SAP.

Довкола проекту сформувалась унікальна спільнота жінок, які власним прикладом надихатимуть дівчат з усієї країни обирати професії в STEM та підвищуватимуть віру дівчат у власні здібності.

До Нового року менторки переглянуть відео та оберуть свою mentee, з якою будуть ділитися досвідом та реалізовуватимуть спільний проєкт. Мета прграми – продемонструвати школяркам та студенткам, що наука та технології – це цікаво, а розвиватися в STEM-напрямах можуть не тільки хлопці. Заключним етапом програми стануть конференції «Від мрії до дії» за участю топ-20 жінок-менторок та «Від дівчат для дівчат» від дівчат-учасниць.

Команда Manageable радіє можливості долучитись до цього проєкту. Ми впевнені, що Наталія Заверуха зможе допомогти дівчатам розкрити свій потенціал й зарядить їх натхненням на нові звершення. Більше деталей в наступних публікаціях.

Коментар
admin
Share
This