Наталія Заверуха проведе воркшоп з бізнес-процесів в рамках VI КОНГРЕСУ «ЛІТЕРАТУРА В ДІЇ»

22-23 лютого 2020 року Наталія Заверуха проведе воркшоп з систематизації бізнес-процесів для учасників VI КОНГРЕСУ «ЛІТЕРАТУРА В ДІЇ».

22-23 лютого 2020 року в Києві пройде VI-й Конгрес «Література в Дії». Вже вдруге, в рамках цього заходу, Наталія Заверуха проведе воркшоп з систематизації бізнес-процесів для видавців, письменників та інших представників літературного сектору.

До участі запрошуються представники літературного сектору, зокрема й у першу чергу – очільники і менеджери культурних проектів, організацій, фестивалів, ініціатив, видавництв та бібліотек.

На цьогорічній події учасники дізнаються про нові можливості для літературного сектору, попрацюють з процесами організацій та ініціатив, поговорять про стратегування діяльності та розвиток аудиторії, а також вивчать інструменти і практики, що допоможуть ефективніше організувати роботу культурних менеджерів у сучасному світі.

Зареєструватися можна до 31 січня за посиланням: https://forms.gle/Ey3vF3iNM2FERi7j8

“Чотири годин представники видавництв та бібліотек, організатори фестивалів та митці зі всієї України вчилися працювати з бізнес-процесами. Впевнені, що інсайди та практичні поради щодо систематизації бізнесу вони вдало застосують у власних командах” – відмітили учасники воркшопу в минулому році.

Більше дізнатись про минулорічний виступ Наталії Заверухи та відгуки учасників можна тут.

Коментар
admin
Share
This