Наталія Заверуха провела навчання з бізнес-процесів для Veteran Hub

21 січня, в рамках соціальних активностей Manageable, Наталія Заверуха провела навчання з опису та оптимізації бізнес-процесів для команди Veteran Hub.

21 січня Наталія Заверуха провела навчання з систематизації бізнес-процесів для Veteran Hub та резидентів. Минулого року команда Manageable провела аудит організаційної спроможності резидентів та Veteran Hub. Здійснила аналіз поточного стану організаційного розвитку резидентів та Veteran Hub та підготувала для поточних резидентів рекомендації та план організаційного розвитку на наступних 6 місяців. 

Проте, для вдалої імплементації плану оргрозвитку та продовження систематизації роботи організації, команда Veteran Hub та резиденти вирішили окремо пройти навчання з опису та оптимізації бізнес-процесів. Розпочали з короткої розмови про те, чому бізнес-процеси є актуальною темою для громадських організацій і як правильно підходити до роботи з ними. 

Під час навчання команда хабу та резиденти отримали теоретичні знання щодо моделей зрілості проєктів та циклів управління бізнес-процесами. В підсумку, вся теорія була підкріплена практичною роботою в групах.

 
В рамках групової роботи учасники дізналися та зрозуміли: 

– як ідентифікувати процеси організації;

– як проводити опис основних процесів;

– які існують способи опису бізнес-процесів (від текстів до блок-схем);

– які показники варто фіксувати в бізнес-процесах й коли потрібно їх переглядати. 

“З розвитком Veteran Hub організації-резиденти почали формувати все більше партнерств. Ми наочно побачили, якими складними та багатогранними можуть бути наші процеси, й усвідомили, що прийшов час їх систематизувати. В першу чергу, для того, аби не втрачати якість та досвід команди при долученні нових працівників”, – підсумувала Івона Костина, голова правління Veteran Hub.

Дане навчання було проведено на безоплатній основні в рамках соціальних активностей команди Manageable.

Veteran Hub – це простір для громадських організацій, що працюють у сфері ветеранських справ, який поєднує адміністративний центр для надання психосоціальних послуг та платформу для освітніх заходів. Зараз в рамках простору співпрацює 11 організацій – резидентів.

Коментар
admin
Share
This