Підсумки ВОРКШОПу З БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ В РАМКАХ VI КОНГРЕСУ «ЛІТЕРАТУРА В ДІї”

22-23 лютого Наталія Заверуха провела воркшоп з бізнес-процесів для очільників і менеджерів культурних проектів, організацій, видавництв та бібліотек.

22-23 лютого 2020 року в Києві проходив  VI-й Конгрес «Література в Дії». Вже вдруге, в рамках цього заходу, Наталія Заверуха провела воркшоп з систематизації бізнес-процесів для  очільників і менеджерів культурних проектів, організацій, фестивалів, ініціатив, видавництв та бібліотек.

“В перший рік тема процесів сприймалась досить складно. Ми опанували ази та більше говорили про те, коли бізнесу варто починати роботу над систематизацією процесів. Проте, після позитивних відгуків минулого року, цього року ми вирішили зануритись глибше й більш практично пояснити як описувати бізнес-процеси для культурних індустрій”, – пояснює CEO Managebale. 

Разом з учасниками Наталія розділила присутніх на кілька напрямків:
– видавництва;
– бібліотеки;
– події;
– сайти (блоги);
– книжкові магазини.

Далі учасники почали розбиратись в ієрархії процесів для цих напрямків, визначати свій продукт чи сервіс, фіксувати клієнтів та ін. В ході обговорень було багато різних думок, що свідчить про правильний тон дискусії. Адже, якщо за одним столом зібралось понад 10 видавництв, то звичайно ж у них різна послідовність кроків, а в когось взагалі частина кроків може бути повністю відсутньою. Тому, окрім нетворкінгу і знань, команди отримали ще і змістовні напрацювання по процесах власних бізнесів. 

“Вже вдруге побувала на тренінгу Наталі Заверухи з опису бізнес-процесів в межах конгресу Література в дії | Literature In Action – і вже вдруге в захваті. Наталя пояснює так добре, як уміють пояснювати тільки люди, які справді розуміють свою справу. Відчутно, що навіть нас, творчих людей культури з усіма несумісними з систематизацією наслідками, Наталя спроможна навчити підходити до наших проєктів структурно. Для нашого фестивалю все почуте точно було суперкорисно, обидва рази. І дуже зворушує, що компанія Наталі регулярно надає консультації pro bono для суспільно важливих проєктів. Буду дуже чекати зустрічі на наступному конгресі!”, – відмічає арт-директорка Книжкового фестивалю Book Space, Victoria Narizhna.

“Для мене дуже приємного кожного року відчувати як підвищується зрілість ринку. Це видно і по запитаннях, і в результатах практичних завдань. Команда організаторів робить неймовірний вклад в індустрію. Дякую Поліна Городиська за запрошення і чудових учасників”, – підсумовує Наталія Заверуха. 

Запрошуємо всіх фахівців даної сфери долучитись до нас на наступному конгресі.

Коментар
admin
Share
This