Pro bono консультація від Manageable для проекту «ДивоГра»

Один з ключових напрямів соціальної активності команди Manageable — це допомога жіночим бізнесам в Україні. Ми щомісяця інвестуємо в це час, бо віримо в партнерство та підтримку. Також завдяки професійним консультаціям можна рости швидше і ефективніше. Так, цього року, з допомогою організації Pro Bono Club Ukraine фахівці Manageable надали безкоштовну консультацію проекту «ДивоГра».

Проект «ДивоГра» – це видавництво, що спеціалізується на створенні літератури та розробці іграшок для розвитку й навчання дітей із особливими освітніми потребами, такими як аутизм, порушення мовлення, затримка розвитку тощо.

Відгук команди

Ганна Усатенко, соціальний видавничий проект «ДивоГра»

В результаті консультування ми знайшли для себе два рішення з автоматизації. Ці рішення ще будемо тестувати, щоб визначити, наскільки вони відповідають нашому соціальному проектові.

Також отримала хороші приклади від Наталі і готую за ними опис процесів у своїй організації. Дякую команді також за високу професійність, відкритість та розуміння потреб нашого проекту — отримала відповіді на усі свої питання чітко та по суті. І це дуже важливо, коли твій проект визнають потрібним і підтримують.

Надалі сподіваюсь, що структурування процесів та автоматизація зекономлять нам час на управління і ухвалення рішень. А тому — сприятимуть розвитку проекту.

Коментар
admin
Share
This