Дистанційна робота та бізнес-процеси: як налаштувати співпрацю команд

Дистанційна робота команд стає все актуальнішою для українського бізнес-простору.Такий формат роботи компанії – це не лише сліпе слідування трендам, а й питання вигоди. Адже дистанційна робота заощаджує час працівників та кошти компанії пов’язані з забезпеченням життєдіяльності офісу й дозволяє будувати більш екологічний бізнес.

Не менш важливою є гнучкість у роботі команди в період загальнонаціональних форс-мажорів чи стихійних лих. Остання ситуація з поширенням коронавірусу та карантинними заходами – це найкраще підтвердження необхідності вибудовувати якісну дистанційну роботу бізнесу, навіть за наявності постійно діючого офісу.

Наша команда також практикує віддалену співпрацю, особливо з іноземними клієнтами. Маємо й багатий досвід роботи над бізнес-процесами підприємств та організацій, команди яких працюють у дистанційному форматі. Тож, ділимось з вами своїми порадами, як найбільш ефективно налаштувати роботу дистанційних команд.


Фахівці Manageable радять звернути увагу на 4 напрями діяльності, де робота над бізнес-процесами дистанційних команд буде найбільш ефективною.

Внутрішні комунікації. Всі працівники мають в курсі того, що відбувається в компанії. Для підвищення ефективності комунікацій варто мінімум раз в тиждень проводити спільні онлайн зустрічі, навчальні вебінари і т.д.

Підбір та адаптація персоналу. Можна довго пояснювати, як ви працюєте, які у вас правила, але набагато простіше  одразу підбирати своїх людей. Тих, для кого дистанційна робота – це можливості, а не обмеження. Для цього варто чітко прописати та уніфікувати критерії відбору персоналу.

Формування єдиної бази шаблонів документів, якими користуються співробітники.

Автоматизація процесів компанії (від трекінгу телефонних дзвінків, до ведення бази клієнтів і звітів). Все має бути як на долоні.  Відсутність спільного офісу – це не привід не знати чим живе і як працює кожен член команди.

Не забувайте, що співпрацюючи з компаніями, які працюють в дистанційному форматі, клієнт часто переживає за якість послуг. Тож, незалежно від того з якою командою вашої компанії спілкується клієнт, він завжди має отримувати якісний сервіс, що відповідає загальній логіці. Тоді замовник бачить та відчуває системність і стандарти якості.

Якщо ваша компанія цікавиться, як налагодити роботу дистанційно чи шукає інструменти, які можуть допомогти, звертайтесь. Фахівці Manageable готові надати змістовні консультації в зручному для вас форматі.

Коментар
admin
Share
This